Ważna zmiana na pokładzie ESL Polska – Krzysztof Pikiewicz w globalnym ESL

Krzysztof Pikiewicz, który od 7 lat kierował polskim oddziałem największej e-sportowej marki na świecie, przechodzi do globalnych struktur Electronic Sports League. Od teraz będzie pełnił funkcję Vice President Esports Services. Z kolei nowym dyrektorem zarządzającym ESL Polska został Aleksander Szlachetko.

To bardzo duży krok naprzód w karierze Krzysztofa Pikiewicza, obecnego w polskim sporcie elektronicznym od początków jego istnienia. Przez te wszystkie lata kształtował ten rynek i znacznie przyczynił się do jego rozwoju. Owocem działań za które był odpowiedzialny jest obecność Turtle Entertainment Polska (ESL Polska) w rankingu Diamentów Forbesa.

Turtle Entertainment Polska, krajowy oddział właściciela marki ESL, został uhonorowany tytułem Diamentu Forbesa. W kategorii przedsiębiorstw o przychodach 5-50 MLN PLN firma uplasowała się na 5. pozycji wśród firm z województwa śląskiego. – di.com.pl

Dział Esports Services w ESL odpowiada m.in. za współpracę z wydawcami gier, z którymi marka organizuje wspólne wydarzenia, turnieje, produkcje telewizyjne oraz całą masę innych aktywności dla fanów e-sportu i gier.

Nowy dyrektor zarządzający ESL Polska to Aleksander Szlachetko dotychczas pracujący na stanowisku Dyrektora ds. rozwoju. Wcześniej przez 15 lat pracował dla Intela, których od wielu lat ściśle współdziała z e-sportową ligą.

0 Komentarzy Dodaj swój komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × three =