SK Gaming rozpoczyna współpracę z Huawei Group

Organizacja SK Gaming ogłosiła nawiązanie współpracy z marką Honor, należącą do całej grupy Huawei, która jest jednym z największych producentów smartfonów na świecie. SK posiada w swoich szeregach sekcję gry mobilnej Vainglory, dlatego rozpoczęcie tego typu partnerstwa nie powinno być dużym zaskoczeniem.

Mobilny sport elektroniczny jest obecnie niszą, która ma w sobie duży potencjał ze względu na szeroką potencjalną grupę odbiorców. Marka Honor, kierowana do pokolenia „cyfrowych tubylców” dostrzega ten fakt i postanowiła związać się z SK Gaming. Oba podmioty będą organizowały dla fanów unikalny kontent, loterie, spotkania i wiele innych.

Dla niemieckiego gamingu to kolejna umowa z globalnym przedsiębiorstwem niezwiązanym bezpośrednio ze sportem elektronicznym. Nie tak dawno mogliśmy słyszeć o rozpoczęciu wspólnych działań z marką VISA.

Współpraca z SK nie jest dla Honora debiutem na rynku e-sportu. Marka własna Huawei była sponsorem tytularnym polskiej drużyny Illuminar Gaming, rywalizującej w League of Legends.

Fot. SK Gaming

0 Komentarzy Dodaj swój komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × 5 =