Rusza Intel Extreme Masters Katowice!

Przed fanami e-sportu na całym świecie, a zwłaszcza w Polsce rysują się dwa wspaniałe weekendy. Już jutro rusza kolejna edycja Intel Extreme Masters Katowice! W Spodku ponownie zjawią najlepsi gracze na świecie. 25 i 26 lutego rywalizować będą drużyny League of Legends, a od 3 do 5 lutego gracze Starcrafta i CS:GO.

Pierwszy raz w historii IEM Katowice zostało rozdzielone na dwa osobne weekendy. Dzięki temu niezwykłą atmosferę e-sportowej rywalizacji będzie mogło poczuć znacznie więcej osób. Rekordowa jest także pula nagród przeznaczona dla najlepszych zawodników. Łącznie wynosi ona 650 tysięcy dolarów – po 250 na rozgrywki LoL oraz Counter-Strike: Global Offensive i 150 na Starcrafta II.

Odwiedzający tradycyjnie będą mogli odwiedzić wiele stoisk, jakie przygotowały dla nich marki. Wiemy już, że wśród nich znajduje się Kinguin, na którym zjawią się m.in. gracze tej organizacji. Ponadto podczas IEM odbędzie się MeetUp, na którym zjawią się popularni Youtuberzy. Swój udział potwierdzili chociażby Rezi czy Poszukiwacz.

Wstęp do Spodka jest darmowy, jednak należy się liczyć z ogromnymi kolejkami do wejścia. O spokojne wejście nie muszą się martwić osoby posiadające bilety, które zostały wyprzedane na wiele dni przed imprezą.

Więcej informacji na temat Intel Extreme Masters.

Podczas drugiego weekendu w Katowicach pojawi się także Esportz!

0 Komentarzy Dodaj swój komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten − one =