Polska Liga Esportowa rozpoczyna współpracę z Centralnym Ośrodkiem Sportu

Jesteśmy świadkami kolejnego kroku naprzód w wykonaniu Polskiej Ligi Esportowej. Po tym, jak poznaliśmy głównych sponsorów projektów, dowiadujemy się, że Fantasy Expo (organizator rozgrywek) rozpoczyna współpracę z Centralnym Ośrodkiem Sportu. Drużyny biorące udział w lidze będą mogły na preferencyjnych warunkach korzystać z olimpijskich ośrodków treningowych.

Kompleksy w Szczyrku i Cetnewie będą dostępne dla uczestników Polskiej Ligi Esportowej w specjalnej ofercie. Doba z wyżywieniem i dostępem do wszystkich dogodności z jakich korzystają sportowcy będzie kosztować zaledwie 110 zł. Standardowo ta kwota waha się pomiędzy 160 i 200 zł.

Zgrupowania w Ośrodkach Przygotowań Olimpijskich pozwalają nie tylko skupić się na treningu w sensie stricte, ale przede wszystkim gwarantują dostęp do odnowy biologicznej, bogatej bazy treningowo – rekreacyjnej czy zdrowej diety, czyli kluczowych elementów na każdym etapie przygotowań. – Ziemowit Ryś, Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży COS.

Nawiązana współpraca jest świetną okazją dla najlepszych polskich graczy CS:GO oraz LoL, którzy będą mogli realizować profesjonalne zgrupowania. Oprócz infrastruktury dedykowanej najlepszym polskim sportowcom, zawodnicy będą mogli wykorzystywać szybkie łącze światłowodowe, sale konferencyjne i sprzęt multimedialny.

Zjawienie się w COS będzie świetną inwestycją funduszy, jakie drużyny będą zdobywały w ramach PLE. Przypomnijmy, że w rozgrywkach każde zwycięstwo będzie premiowane 3 punktami oraz kwotą 1200 zł. Remis to 1 punkt i 600 zł.

Obecnie w COS Szczyrk od ubiegłego piątku przebywa Izako Boars.

0 Komentarzy Dodaj swój komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × two =