Play głównym partnerem PLE! Co z lokalizacją finałów?

W ubiegły piątek organizatorzy Polskiej Ligi Esportowej ujawnili głównych partnerów rozgrywek, którzy postanowili wesprzeć rozwój e-sportu w Polsce. Oczywiście nie ma tu wielkich zaskoczeń i są to marki, które dłużej lub krócej angażują się w ten rynek. PLE wspierają Play, Sprite, LG, ASUS i Twitch. 

Informacja o sponsorach była wyczekiwana od razu po pierwszych doniesieniach o projekcie, w których pojawiła się informacja o puli nagród wynoszącej 240 000 złotych.

Głównym partnerem ligi został koncern telekomunikacyjny Play, który od ponad roku pojawia się w środowisku graczy. ASUS i LG jako partnerzy technologiczni dostarczą graczom niezbędny sprzęt do gry, czyli laptopy i monitory.

Fakt, że do PLE udało się przyciągnąć takie marki potwierdza, że mamy do czynienia z poważnym i dużym projektem e-sportowym. To powinno nas również przygotować do tego, że z czasem Fantasy Expo może realizować coraz bardziej spektakularne przedsięwzięcia.

Na ten moment organizatorzy nie zdradzili, w jakiej lokalizacji odbędą się finały Polskiej Ligi Esportowej. Z pewnością nie będzie to event ESPORT NOW 2017, który odbędzie się w maju. Faza pucharowa rozgrywek ma odbywać się w czerwcu. Patrząc na wcześniejsze doświadczenia, to z pewnością zostaniemy czymś zaskoczeni. Może specjalnie przygotowane studio z publicznością w Warszawie?

Jeżeli jeszcze nie wiesz, czym jest Polska Liga Esportowa, to przeczytaj wcześniejszą publikację. 

0 Komentarzy Dodaj swój komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × three =