O blogu

Cześć! Nazywam się Bartosz Krajewski, zacząłem funkcjonować w e-sporcie ponad 10 lat temu.

Od samego początku zajmowałem się dziennikarstwem internetowym realizując swoje pomysły, a także pisząc dla najlepszych polskich serwisów o sporcie elektronicznym. Byłem wówczas w takim wieku, że ten czas z pewnością miał duży wpływ na to czym się dziś zajmuję. Obecnie pracuję w agencji marketingowej, która specjalizuje się m.in. w marketingu sportowym.

Czwarta rewolucja przemysłowa stale postępuje. Młodzie ludzie dorastają w zupełnie innym świecie niż ich rodzice. Jego nieodłączną częścią jest Internet dostępny wszędzie i zawsze, na wyciągnięcie ręki. E-sport to nic innego, jak owoc postępu. Można go porównywać do klasycznego sportu i dyskutować o różnicach, ale nie można ignorować jego obecności. Zwłaszcza, że wraz z gaminigiem stanowią bardzo ważną, stale rosnącą gałąź rynku rozrywki.

Rywalizacja, gwiazdy, popularne drużyny, wierni kibice, ogromne imprezy oglądane przez tysiące na trybunach i miliony przed ekranami oraz ogromne emocje – to wszystko ma w sobie również sport elektroniczny. Dziś jest to duży biznes, do którego z rok na rok wędruje większy procent budżetów marketingowych. I właśnie o tym wszystkim będzie ten blog.

Jeśli działasz w biznesie, zajmujesz się marketingiem albo po prostu interesujesz się e-sportem, odwiedzaj Esportz. Zachęcam też do śledzenia prasówki na Facebooku.

Fot. Esports Association
Fot. Sportbiz