Izako Boars trenuje w Centralnym Ośrodku Sportowym

Drużyna stworzona przez Piotra „Izaka” Skowyrskiego od przyszłego piątku będzie miała okazja trenować w Centralnym Ośrodku Sportowym w Szczyrku. Dzięki temu piątka graczy CS:GO będzie miała okazja korzystać z takich warunków, jakie przysługują polskim olimpijczykom. 

Czy to jest to przełomowy krok w sporcie elektronicznym w Polsce? Ciężko tak to nazwać, ale z pewnością jest co ciekawy krok, który może przynieść jedynie korzyści dla polskich graczy i ich drużyn. Bootcamp Izako Boars potrwa od 24 do 31 marca. W tym czasie drużyna będzie mogła korzystać m.in. z dostępu do infrastruktury sportowej, odnowy biologicznej czy opieki lekarskiej.

Oprócz samych zawodników w Szczyrku pojawi się Łukasz „prawus” Ganczewski, menadżer drużyny oraz sam Izak.

COS podlega Ministerstwu Sportu i Turystyki i przygotowuje polskich sportowców do Igrzysk Olimpijskich. Takim ruchem instytucja pokazuje, że jest w stanie zapewnić najlepsze warunki do treningów także e-sportowcom. Z pewnością nie jest to pierwsza i ostatnia taka wizyta w ośrodku.

Całe przedsięwzięcie jest możliwe dzięki Ziemowitowi Rysiowi, Kierownikowi Działu Marketingu i Sprzedaży Centralnego Ośrodka Sportu, który od jakiegoś czasu aktywnie działa na rynku e-sportu. Ostatnio pojawił się m.in. na Ogólnopolskim Kongresie Esportowym.

Gratulujemy Izako Boars i jesteśmy przekonani, że możliwość korzystania z najlepszej infrastruktury sportowej może przynieść wyłącznie korzyści.

0 Komentarzy Dodaj swój komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 2 =