IEM Katowice 2016 sportowym przeżyciem roku?

Przegląd Sportowy organizuje plebiscyt „Sportowe przeżycie roku”, w którym czytelnicy serwisu mogą głosować na najbardziej niezapomnianą imprezę sportową. W doborowym gronie obok sukcesów polskich piłkarzy i lekkoatletów znalazło się również Intel Extreme Masters w Katowicach!

Co prawda głosowanie rozpoczęło się już na samym początku lutego, ale głosy można oddawać jeszcze przez kilkanaście dni, aż do 15 marca. Zestawienie polskiej odsłony IEM chociażby obok awansu piłkarzy do ćwierćfinału EURO 2016 to ogromne wyróżnienie.

Intel Extreme Masters 2016 to było prawdziwe święto e-sportu w Polsce. 113 tysięcy osób odwiedziło katowicki Spodek w marcu zeszłego roku, by oglądać zmagania najlepszych graczy w Europie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też transmisja w internecie, którą obejrzało ponad 34 miliony unikalnych użytkowników. – Tak o IEM pisze Przegląd Sportowy.

Przegląd Sportowy już wielokrotnie poruszał temat e-sportu, a sam Michał Pol, redaktor naczelny wydania brał udział w wielu dyskusjach na temat tej dyscypliny.

Weź udział w głosowaniu na sportowe przeżycie roku!

Wyniki głosowania poznamy podczas oficjalnej Gali Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ już 23 marca.

0 Komentarzy Dodaj swój komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − 2 =