Dziś ruszają zawody CS:GO na IEM – Virtus.pro dużym faworytem

Środa to początek rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive na tegorocznym Intel Extreme Masters w Katowicach. Pierwszego dnia rywalizować będą zespoły grupy A, natomiast w czwartek do walki stanie grupa B. Mamy nadzieję, że Virtus.pro odniesie sukces na kolejny dużym turnieju!

Polacy z Virtus.pro są jednymi z głównych faworytów do zwycięstwa finałowego przystanku IEM. Wysoka dyspozycja w ostatnich tygodniach i triumf na DreamHack Masters w Las Vegas sprawiło, że stawiają na nich nie tylko kibice, ale także bukmacherzy.

Głównymi rywalami VP mogą okazać się te zespoły, z którymi ostatnio rywalizowali w finałowych potyczkach, czyli SK Gaming oraz Astralis. NEO, TaZ, pasha, byali oraz Snax rozpoczną zmagania w czwartek. Jeżeli uda im się zająć 1. miejsce w grupie, awansują bezpośrednio do sobotniego finału. W innym przypadku stoczą bój w piątkowym ćwierćfinale.

W turnieju Starcrafta po wstępnej fazie do rywalizacji grupowej awansował już Artur „Nerchio” Bloch, który ma duże szanse na sukces w Katowicach.

Drugi weekend Intel Extreme Masters otwarty dla publiczności rozpocznie się 3 marca w piątek i potrwa do niedzieli. Z pewnością tym razem do Spodka zawita znacznie więcej osób niż w ubiegły weekend.

 

0 Komentarzy Dodaj swój komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen − 10 =