10 000 złotych w puli Mistrzostw Polski FIFA 17

ESL Polska ogłosiło, że zorganizuje oficjalne Mistrzostwa Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™ dla graczy Playstation 4 oraz Xbox One. Rozgrywki podzielone będą na trzy główne etapy: kwalifikacje online, fazę grupową online oraz finały offline. W puli nagród znalazło się aż 10 tysięcy złotych – połowa tej kwoty trafi do mistrza.

Po nieco gorszym okresie dla FIFY w e-sporcie, dynamiczny rozwój rynku oraz zaangażowanie wielkich sportowych marek sprawiło, że kultowa gra piłkarska ma obecnie swój czas. Wirtualni piłkarze z Polski od przyszłego tygodnia rozpoczną starania o kwalifikację do turnieje głównego. Łącznie rozegranych zostanie 8 internetowych turniejów kwalifikacyjnych (po 4 dla graczy obu konsol). Z każdego do fazy grupowej awansuje czterech graczy. Dodatkowe 4 osoby zostaną wyłonione w ramach rozgrywek ladderowych.

W fazie grupowej weźmie udział dwudziestu zawodników, którzy zostaną podzieleni do czterech grup. Dwóch najlepszych graczy z każdej grupy uzyska awans na finały Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™. W sumie na finałach zamelduje się ośmiu zawodników z Xbox One oraz ośmiu z PlayStation 4.

Najlepsi zawodnicy FIFA 17 spotkają się na turnieju finałowym w Katowicach. Mistrz naszego kraju zostanie wyłoniony 25 marca w ESL Arenie! Złoty medalista wróci do domu bogatszy o 5 000 złotych. Podział puli nagród wygląda następująco:

  • 1. miejsce – 5 000 złotych
  • 2. miejsce – 3 000 złotych
  • 3. miejsce – 1 500 złotych
  • 4. miejsce – 500 złotych

 

0 Komentarzy Dodaj swój komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen + 18 =